Відгуки

Ми завжди прагнули надавати найвищий стандарт обслуговування, і відгуки наших клієнтів – це віддзеркалення нашої роботи. Ми горді тим, що наші послуги вже допомогли багатьом людям знайти свій ідеальний дім або комерційне приміщення в новобудовах.
Ми завжди вдячні нашим клієнтам за довіру та можливість працювати з ними. Ваші відгуки – наша найбільша нагорода, і ми завжди прагнемо надавати вам найкращий досвід в галузі продажі нерухомості на первинному ринку.

Робота у нас це:

  • Кар’єрний ріст. Ми створюємо відкрите та доступне середовище для кар’єрного зростання
  • Безперервний розвиток. Ви зможете отримати безкоштовне навчання професії у сфері нерухомості з нуля. Досвідчений наставник та підтримка на всіх етапах
  • Дохід без стелі. Компанія дає повний пакет інструментів для вашого результату та заробітку
Відгуки
Відгуки клієнтів
Т
Приватний покупець
Як інвестор, я вдячний агентству за їхню експертизу в сфері комерційної нерухомості. Вони допомогли мені знайти ідеальне місце для мого бізнесу
Л
Приватний покупець
Робота з агентами була приємним досвідом. Вони виявились дуже терплячими та відповідальними. Ми вдячні за їхню підтримку у пошуку нашого першого власного житла
С
Приватний покупець
Це моя перша співпраця з агентством і я не розчарувався.  Без порад їхніх співробітників я б не знав, з чого почати покупку і на що звертати увагу, так як купував квартиру в новобудові ще на етапі будівництва
Н
Приватний покупець
Висловлюю величезну подяку за допомогу у покупці квартири з дуже непростим кейсом. Усі документи були досконало перевірені згідно із законодавством. Дякую за відмінну підготовку до угоди та якісне її проведення! Ви супер!
О
Приватний покупець
Ріелтор відповідала на всі мої питання,  промовляла і роз'яснювала кожен крок, допомагала вирішити будь-яке питання щодо документів. Дуже приємно було з нею працювати.
В
Приватний покупець
Дуже позитивна, доброзичлива та відповідальна команда. У ході угоди було роз'яснено всі нюанси, всі деталі угоди були зрозумілі та  доступні. Дякую за вашу роботу!
П
Приватний покупець
Хочу висловити подяку вашій команді. Звернувся за допомогою у придбанні квартири в новобудові. Підібрали квартиру за моїми запитами та критеріями. З оформленням впоралися за короткий термін.
Б
Приватний покупець
Не вперше співпрацюємо. Дуже задоволені якістю ваших послуг, професіоналізмом та ставленням до клієнтів.
А
Приватний покупець
Хочу висловити величезну подяку вашій компанії. Професіоналізм на найвищому рівні. Звертаємось не вперше. Як завжди все на 100 зі 100 балів.
© Всі права захищені - 2024, Novobudovi.com.ua – агенство новобудов №1 в Україні