Контакти і Підтримка

Наші співробітники завжди готові відповісти на ваші запити і надати консультації з нерухомості.

Звертайтеся до нас за будь-якими питаннями щодо купівлі, продажу чи оренди нерухомості. Наша команда експертів готова допомогти вам з ваших потреб.

Ми цінуємо вашу думку та готові відповісти на всі ваші запитання, тож не соромтеся зв’язатися з нами будь-яким зручним способом.

Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас із будь-якими питаннями або потребами. Наша мета – зробити ваш досвід у сфері нерухомості надзвичайно комфортним і результативним.

Телефон: +38 050 600 9000

Електронна пошта: info@novobudovi.com.ua.

Контакти і Підтримка
Питання-відповідь
Що потрібно знати при купівлі квартири?

Найважливіше при покупці нерухомості – це перевірка документів. Наші агенти перевірять документи і тільки потім варто оцінювати все інше і думати про проведення угоди.

Скільки коштують квартири в новобудові?

Наші фахівці готові надати вам повний аналіз факторів, що впливають на вартість нерухомого майна, і представити таблицю аналогічних пропозицій. Завдяки нашій базі даних об’єктів нерухомості, ми зможемо здійснити глибокий аналіз ринку та надати вам інформацію про конкурентні пропозиції.

Які перевагипридбання житла в новобудові?

При покупці в новобудові ви маєте можливість самостійно облаштовувати свій житловий простір і впроваджувати власні дизайнерські рішення.

Ви можете обирати житло на тому етапі будівництва, який вам підходить, що дає можливість вплинути на кінцевий результат.

Новобудови зазвичай мають сучасні комунікації і зручності, що забезпечує попит на них протягом багатьох років.

Потрібно шукати окремого спеціаліста із підготовки документів ?

Наша компанія готова надати вам повний спектр послуг, спрямованих на спрощення всіх етапів процесу укладення угоди, включаючи підготовку та обробку всієї необхідної документації.

Чи можна купити квартиру в новобудові в розстрочку?

Багато будівельних компаній, які співпрацюють з нами, пропонують привабливу можливість придбання житла в новобудові в режимі розстрочки. Ця можливість дозволяє вам стати власником житлової площі в найкоротший строк, навіть якщо у вас немає повної суми для одноразової оплати

Скільки часу потрібно на вибір квартири?

Тут у першу чергу все залежить від вас – вашої залученості до процесу і часу, який ви зможете йому приділяти. В середньому підбір та покупка квартири на первинному ринку займають 2-3 тижні.

Як з нами зв'язатися?

Зв’язок із нами доступний через телефон, електронну пошту, або за допомогою веб-форми на нашому сайті.

Яка вартість ваших послуг?

Все залежить від індивідуальності ваших побажань та складності процесу купівлі/продажу чи оренди.

    Не знайшли відповідь на своє питання?

    Ми допоможемо Вам

    © Всі права захищені - 2024, Novobudovi.com.ua – агенство новобудов №1 в Україні